Hala sportowa Wioską Świętego Mikołaja już 3 grudnia.

27 listopada, 2023 13:51 ZAPOWIEDZI

Nasza hala sportowa wioską Świętego Mikołaja? Dlaczego nie, skoro mogło być nawet całym Małym Miastem Gdowem… Przed nami spotkanie ze Świętym Mikołajem, na które serdecznie zapraszamy. W niedzielę 3 grudnia 2023 r. Gminna Hala Sportowa zamieni się w pełną atrakcji prawdziwą „Wioskę Świętego Mikołaja”. Rozpoczniemy na sportowo. Już od godziny 10:00 zapraszamy dzieci do udziału w Mikołajkowych Halowych Zawodach Hobby Horse, czyli zawodach jeździeckich, podczas których zamiast prawdziwych koni wykorzystuje się kukiełki na kiju. Na najmłodszych czekać będą pracownie z warsztatami świątecznymi, animacje i wspaniały spektakl teatralny, po którym dzieci odwiedzi Święty Mikołaj, by wręczyć prezenty. Zwieńczeniem spotkania ze Świętym będzie uroczyste zapalenie gdowskiej choinki i zimowy konkurs-niespodzianka. Bilety w cenie 25 złotych są już do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie. W cenie biletu zawarty jest upominek od Świętego Mikołaja (paczka) oraz możliwość bezpłatnego skorzystania z większości atrakcji na hali. Chętni będą mogli dodatkowo nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Zagórzanach, pyszne gofry od pań z KGW Pierzchów oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia podczas sesji fotograficznej w zimowej scenerii. Zapraszamy do odwiedzenia Wioski Świętego Mikołaja w Gdowie!

Już od godziny 10:00 zapraszamy dzieci do udziału w Mikołajkowych Halowych Zawodach Hobby Horse, czyli zawodach jeździeckich, podczas których zamiast prawdziwych koni wykorzystuje się głowy koni na kiju. Szczegóły TUTAJ

Od godziny 12-tej najmłodsi będą odwiedzać Pracownię Świętego Mikołaja i brać udział w świątecznych animacjach, które potrwają cztery godziny. Podczas warsztatów ozdobią bombki choinkowe i pierniczki.  Czekać będą dmuchańce, fotobudka, videobudka. Chętni zrobią sobie tatuaże. O konieczności noszenia odblasków i zasadach bezpieczęństwa na drogach w okresie jesienno – zimowym opowiedzą przedstawiciele Policji.

O godzinie 16-tej zaprosimy na spektakl teatralny, podczas którego „Teatr z Uśmiechem” zaprezentuje „Matyldę w krainie Świętego Mikołaja”. Po nim dzieci odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj, by wręczyć upominki, a następnie wspólnie udamy się w kierunku Rynku w Gdowie, gdzie tradycyjnie uroczyście zapalimy gdowską choinkę. Tam też rozstrzygniemy zimowy konkurs – niespodziankę.

Rodzice i opiekunowie nie płacą za wstęp do wioski św. Mikołaja.
Z uwagi na warunki pogodowe prosimy zabrać ze sobą na halę obuwie zamienne.

Bilety do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 9 – 15. Ilość ograniczona.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 12 2514367 lub 512 186 807. 

Serdecznie zapraszamy do Wioski Świętego Mikołaja w Gdowie!

Skip to content