Kawiarnia

Zapraszamy do „Sport Cafe”, kawiarni w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. 

Oferta kawiarni została stworzona z myślą o młodych sportowcach trenujących na hali, ale także o rodzicach czekających na swe pociechy i uczestnikach wydarzeń kulturalnych. Oczywiście zapraszamy również wszystkich mieszkańców gminy Gdów.

Oferta kawiarni jest bardzo bogata, znajdziecie w niej przepyszną włoską kawę espresso, cappuccino, latte, białą, czarną, parzoną, rozpuszczalną, a oprócz kawy gorąca czekolada, a dla najmłodszych kakao. Na długie jesienne wieczory polecamy aromatyczną zimową herbatę z miodem lawendowym pomarańczą i goździkami. W kawiarni znajdziecie również dietetyczne smakołyki: batoniki zbożowe z witaminami, ciasteczka bez cukru, chipsy z owoców, a do tego  naturalne soki owocowe prosto z Łącka. Na spragnionych czekać będą wody mineralne te tradycyjne oraz te z witaminami dla juniorów. Nie zabraknie również smakołyków na ciepło, pysznych gofrów z bitą śmietaną, konfiturą, polewą czekoladową, cukrem pudrem, smakowitych ciast i ciasteczek. Jest również mini pizza. A to wszystko w atrakcyjnych cenach!!!
Każdy, kto zakupi u nas kawę otrzymuje kupon promocyjny „piąta kawa gratis”.

Aby rodzice mogli spokojnie napić się kawy dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw, z układankami i kolorowankami.

Przypominamy również, że w naszej ofercie kulturalnej od września pojawiła się nowość, mowa tutaj o organizacji urodzin na sportowo z udziałem „Sport Cafe”. Serdecznie zapraszamy!

Kawiarnia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 16.00-20.30 oraz podczas weekendowych wydarzeń.

Zapraszamy !!!

Sportowe urodziny u Tomka!

Skip to content