Znamy zwycięzców Wiosennej edycji GP Gdowa w tenisie stołowym.

29 kwietnia, 2024 10:04 Relacje sportowe
Kacper Turecki, Jakub Turecki, Maja Łakomy, Aleksandra Przybysławska, Tobiasz Główczyk a w grze podwójnej: Karol  Kaczmarczyk i Robert Wołowiecki – to zwycięzcy VI Grand Prix Gdowa – Wiosna 2024. Wygranie nie było rzeczą łatwą, bowiem w sobotę 27 kwietnia 2024 r. o miejsca na podium łącznie walczyło ponad 100 zawodników. Miejscem rywalizacji w tenisie stołowym była nasza Gminna Hala Sportowa w Gdowie. Ci, którzy tego dnia zagrali najlepiej, oprócz tradycyjnych dyplomów i atrakcyjnych nagród, otrzymali nietypowe medale – puzzle nawiązujące do ukształtowania ziemi gdowskiej. O turnieju mówią jego organizatorzy.
Ponad 100 zawodników w 4 kategoriach wzięło udział w pierwszym z 4 turniejów tenisa stołowego na Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Na każdego uczestnika czekał pamiątkowy medal przedstawiający fragment naszej Gminy. Zawodnicy, którzy wezmą udział we wszystkich turniejach będą mogli skompletować cały obszar naszej Gminy. Dziękujemy bardzo za przybycie, wiele wspaniałych gier oraz doping dla zawodników. Już teraz zapraszamy do Gdowa na kolejny turniej tenisa stołowego w ramach VI GP Gdowa – Lato 2024. Śledźcie nasz portal na FB oraz KOZTS. Wkrótce informacja o terminie kolejnego turnieju
– informuje UKS Gryf Gdów.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej rywalizacji, a szczególnie zwycięzcom. Do zobaczenia na kolejnej edycji turnieju, a tymczasem zapraszamy na treningi. 
A oto zwycięzcy poszczególnych kategorii.
Rocznik 2012 i młodsi (Dziewczęta)
Łakomy Maja
Ewert Lea
Niemiec Aleksandra
4 Jania Laura
Rocznik 2012 i młodsi (Chłopcy)
Główczyk Tobiasz
Głuch Jakub
Dziedzic Miłosz
4 Woźniak Marcel
Rocznik 2011-2009 (Dziewczęta)
Przybysławska Aleksandra
Mamiak Lena
Rocznik 2011-2009 (Chłopcy)
Turecki Jakub
Banach Jakub
Wąsik Stanisław
4 Kotlarz Daniel
Open
Turecki Kacper
Wołowiecki Robert
Syktus Jan
4 Ubik Jarosław
Gra Podwójna
Kaczmarczyk Karol / Wołowiecki Robert
Smuga Mariusz / Harmaciński Adrian
Kantor Michał / Szarek Marcin
4 Marchewka Artur / Cholewa Kacper
Organizatorem turnieju jest UKS GRYF GDÓW w partnerstwie z Gmina Gdów oraz Centrum Kultury Gdów .
Skip to content