Zapraszamy na IV Grand Prix Gdowa w tenisie stołowym

1 czerwca, 2022 17:28 ZAPOWIEDZI

UKS Gryf Gdów zaprasza na IV Grand Prix Gdowa. Już po raz kolejny dzieci i młodzież będą rywalizować grając w tenisa stołowego w turnieju z cyklu 4 pory roku. Serdecznie zapraszamy na trybuny naszej hali 19 czerwca 2022 r. od godziny 10:00.

Chętni zawodnicy mogą zgłaszać swój udział do 18 czerwca do godz. 21.00 za pomocą formularza dostępnego TUTAJ , a z regulaminem można zapoznać się TUTAJ.  W dniu turnieju między godziną 9:30 a 9:50 należy potwierdzić uczestnictwo w kategorii młodzieżowej, odbędzie rozgrzewka oraz losowanie. Rywalizacja w tej kategorii rozpocznie się o godzinie 10:00. Z kolei zawodnicy w kategorii OPEN po rozgrzewce od godz. 13:30, potwierdzeniu uczestnictwa i losowaniu, rozegrają turniej od godziny 14:00.

Organizatorem turnieju jest GRYF GDÓW, a partnerami: Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz Gminna Hala Sportowa w Gdowie. Wydarzenie będzie jednym z towarzyszących obchodom 750 – lecia Lokacji Gdowa. Szczegóły na plakacie. Zdjęcia z poprzedniej edycji można zobaczyć na naszej stronie TUTAJ   oraz na Facebooku TUTAJ  .

Zachęcamy zawodników do udziału w turnieju a kibiców zapraszamy na trybuny naszej Gminnej Hali Sportowej w Gdowie!

Skip to content