Wielki Finał WOŚP i Spotkanie Noworoczne z mieszkańcami i organizacjami z gminy Gdów w naszej hali sportowej już w najbliższą niedzielę.

24 stycznia, 2024 10:13 ZAPOWIEDZI

W najbliższą niedzielę 28 stycznia 2024 r. nasza hala sportowa przeżywać będzie prawdziwe oblężenie, z czego bardzo się cieszymy. Tego dnia posłuży jako siedziba Gdowskiego Sztabu WOŚP działającego przy Centrum Kultury w Gdowie oraz miejsce organizacji Spotkania Noworocznego dla mieszkańców gminy Gdów i organizacji działających na jej terenie, na które zaprasza gospodarz gminy.

Już od godziny 14 do późnego wieczora z zawartości swoich puszek będą tu rozliczać się wolontariusze. Tu czekać będzie na nich małe co nie co, dla wzmocnienia sił. Na godzinę 18 z kolei Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas zaprasza Mieszkańców oraz Organizacje Pozarządowe na „Spotkanie Noworoczne”. Podczas wydarzenia usłyszymy koncert „Tanecznym krokiem w Nowy Rok” w wykonaniu Orkiestry Baczków z wokalistami, a „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki” zaśpiewają chórzyści z Tutte le Corde działającego w Centrum Kultury w Gdowie. Spotkanie z mieszkańcami i organizacjami będzie też doskonałą okazją do podsumowania ubiegłego roku. Dzień zakończymy „Światełkiem do nieba o godz. 20.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny. 

Skip to content