Relacja z „Taneczno – Gimnastycznych Walentynkowych Mistrzostw 2022 CK Gdów & Lady Fitness”

16 lutego, 2022 12:17 Relacje sportowe

Ponad 100 zawodniczek rywalizowało w konkurencjach taneczno-gimnastycznych i akrobatycznych podczas „TANECZNO – GIMNASTYCZYCH WALENTYNKOWYCH MISTRZOSTW 2022 CK GDÓW & LADY FITNESS”. Rywalizacja odbyła się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie 13 lutego 2022 r..

Oficjalnie wydarzenie otwarła Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela wspólnie z panią Anną Simsak – Godulą, która prowadzi Akademię „Lady Fitness”.  Dyplomy oraz medale dla młodych uczestników wręczało profesjonalne Jury, a słodkościami walentynkowymi częstował Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas.

Turniej, z uwagi na panujące obostrzenia został podzielony na trzy części, po każdej z nich następowała dekoracja nagrodzonych. Dzieci startowały w kategoriach cheerleaders, taniec artystyczny, taniec współczesny, show dance.  Spośród wszystkich solistów i duetów zostali wyróżnieni Ci, którzy szczególnie przykuwali uwagę sędziów, natomiast specjalne nagrody otrzymali: Oliwia Cholewa – najlepszy zawodnik turnieju a nagrody dodatkowe Kamila Pustelnik i Martyna Ćwierz.

Cieszymy się również z sukcesów gdowskich zespołów trenujących w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie pod patronatem Centrum Kultury i pod czujnym okiem mistrzyni świata Yulii Komenotrus. Youlia swym występem rozpoczęła turniej, a na co dzień jest instruktorką  na zajęciach z gimnastyki artystycznej, które odbywają się w naszej hali sportowej.

Laureatki nagrodził osobiście Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas wraz z Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioletą Chmiela. Wydarzenie organizowała Akademia Tańca Gimnastyki i Fitnessu Sportowego „Lady Fitness” we współpracy z Gminą Gdów i Centrum Kultury w Gdowie. Całość wydarzenia, podobnie jak zeszłoroczny turniej „Diamentowa tancerka”,  poprowadziła pani Anna Simsak – Godula.

Relacja z Turnieju dostępna jest także na stronach Centrum Kultury w Gdowie (T U T A J) oraz portalu Mój Gdów (T U T A J).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pięknych występów uczestników i uczestniczek tego wspaniałego turnieju.

Foto: Centrum Kultury w Gdowie.

Skip to content