Puchar Wójta Gminy Gdów III Grand Prix Gdowa trafił do pana Mateusza Celarego.

3 stycznia, 2022 13:23 Relacje sportowe
W niedzielę 2 stycznia 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbył się kolejny turniej tenisa stołowego w Gdowie, czyli III Grand Prix Gdowa z Cyklu Cztery Pory Roku 2021.
W ostatnich – czwartych z cyklu GP zmaganiach rywalizowali zarówno ci, którzy po raz pierwszy stanęli przy stołach, jak i regularnie trenujący na co dzień w różnych klubach.
ŚWIĄTECZNO- NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW GP ZIMA 2021 ostatecznie trafił do pana Mateusza Celarego.
Cieszymy się, że zagościła u nas tak duża liczba zawodników. Turniej w Gdowie już w 2020 roku przerodził się z turnieju lokalnego na międzynarodowy. Tak też było i w roku 2021 r. W ciągu całego cyklu w turniejach wystąpiło łącznie 150 zawodników z województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego oraz zawodnicy z Ukrainy. Zorganizowanie turniejów było możliwe dzięki współpracy przedstawicieli naszego Klubu GRYF Gdów z Gminą Gdów na czele z Panem Wójtem Zbigniewem Wojasem, Centrum Kultury w Gdowie – z Panią Wioletą Chmielą, Gminną Halą Sportową w Gdowie, przedstawicielami firm: Panem Józefem Wcisło – Mrówka Niepołomice, Dorbud Niepołomice, Panem Piotrem Iwulskim, Państwem Marią i Eligiuszem Rabiej Pharma-C-Food Sp. z o.o rodzicami naszych zawodników, a także miłośnikami małej białej piłeczki, wolontariuszami, których wkład w ten turniej był i jest nieoceniony. Dla w/w osób oraz firm wielkie ale to wielkie podziękowania. Łączna wartość wszystkich nagród przekazanych zawodnikom – zarówno za pojedyncze turnieje, jak i za cały cykl przekroczyła pulę 5000 zł. Dziękujemy uczestnikom turniejów oraz gościom za miłe słowa dotyczące organizacji turniejów i liczymy, że ponownie się zobaczymy na hali w Gdowie. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji III GP Gdowa i już dziś zapewniamy, że jeżeli tylko warunki epidemiologiczne pozwolą, to w roku 2022 zostanie zorganizowane kolejne, czyli IV GRAND PRIX GDOWA 4 Poru Roku – czytamy na stronie Organizatora UKS GRYF GDÓW .
WYNIKI W KATEGORIACH MŁODZIEŻOWYCH i OPEN PRZEDSTAWIAŁY SIĘ NASTĘPUJĄCO:
KAT. 2009 I MŁODSI
1. PAJORSKI MATEUSZ
2. WIŚNIEWSKI MATEUSZ
3. TUREK OLIWIER
KAT. 2008-2003
1. PILCH ALEKSANDER
2. ANDRZEJAK KACPER
3. NAGEL KACPER
KAT. OPEN
1. CELARY MATEUSZ
2. WILISOWSKI ADRIAN
3. BOLSĘGA PAWEŁ.
Nagrodę i puchar za tytuł najlepszej zawodniczki w kat. 2009 i młodsi otrzymała najmłodsza uczestniczka turnieju – Nadia Grabka.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Centrum Kultury w Gdowie oraz zestawienie najlepszych ósemek w poszczególnych kategoriach oraz tabele z klasyfikacją końcową za cały cykl III GP GDOWA – 4 Pory Roku.
Serdecznie gratulujemy 👏👏🏆🏆. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji do końca.
Foto: Centrum Kultury Gdów (fotorelacja), UKS GRYF GDÓW (tabela wyników).
Skip to content