Oferta zajęć z gimnastyki artystycznej i nie tylko

24 sierpnia, 2022 12:09 ZAPOWIEDZI

Od września nasza hala sportowa będzie znowu gościć miłośników sportu. Na zajęciach z gimnastyki artystycznej, i nie tylko, zaprasza Klub Sportowy Lady Fitness wraz z Centrum Kultury w Gdowie. Z początkiem września trwać będą nabory, a nieco później – bo od 7 września, wystartują pierwsze treningi dla dzieci od 5 roku życia aż po starszą młodzież. 

Domeną treningów jest przede wszystkim gimnastyka, ale także taniec i akrobatyka na różnych poziomach zaawansowania. W tym roku nowości – wprowadzono pod kątem urozmaicenia treningów akrobatykę powietrzną oraz nowe sprzęty, elementy tańca współczesnego, show dance i oczywiście strechingu. Na zajęciach próbnych dla dzieci, trenerzy pomogą dobrać grupę i poziom oraz doradzić drogę sportową.

Na zajęcia można się zapisać na kilka sposobów:

– w sekretariacie Centrum Kultury w Gdowie (na II piętrze, wejście od strony Biedronki) w godz. 8-15;

– pod numerem telefonu tel. 512 186 807;

– w dniach 1-3 września godz. 10-15 pod numerem telefonu tel. 509 699 252 (klub Lady Fitness). W dniach 25-30 sierpnia, ze względu na udział dzieci i trenerów w Mistrzostwach Świata kontakt na numer klubowy będzie utrudniony.

Składki miesięczne wynoszą 90-135 zł za osobę za miesiąc a treningi odbywają się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie oraz Centrum Kultury w Gdowie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na www.ladyacademy.szkola.pro oraz https://www.facebook.com/LadyFitnessGdow .

Zapraszamy do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Pełna oferta zajęć, które od września będą realizowane w naszej hali już wkrótce na naszej stronie oraz  Centrum Kultury w Gdowie. 

Skip to content