Już w sobotę turniej tenisa stołowego! Zapraszamy do rozgrywek lub kibicowania zawodnikom.

11 kwietnia, 2024 11:10 ZAPOWIEDZI

Już niebawem czeka nas wspaniała dawka tenisa stołowego. W sobotę 13 kwietnia 2024 r. nie może Was zabraknąć na Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa.  Turniej jest organizowany przez UKS Gryf Gdów,  a partnerami i sponsorami wydarzenia są: Gmina GdówCentrum Kultury w GdowieGminna Hala Sportowa w GdowieOrange Art – Agencja reklamowa oraz PSB Mrówka Niepołomice – Józef Wcisło. Gra będzie rozgrywana wraz z turniejem pocieszenia o miejsce w zależności od ilości uczestników. Wszystkim życzymy połamania rakietek, a kibiców zapraszamy na trybuny gdowskiej hali sportowej. 

Zapraszamy w najbliższą sobotę tj. 13.04.2024 r. do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie gdzie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Gdów. Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach:  Szkoły Podstawowe (Dziewczęta, Chłopcy),  OPEN – do lat 40 oraz  OPEN – 40+. Wszystkie kategorie rozpoczynają się o godz. 10.  Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy upominek dla każdego uczestnika zgłoszonego przez formularz online

– zachęca Organizator.

Osoby chętne do udziału w zawodach prosimy o dokonywanie zgłoszeń w formularzu dostępnym pod linkiemhttps://forms.gle/nHhk2jnNfY4RDzsA8 .

Do zobaczenia w niedzielę. Oczywiście w naszej Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

Skip to content