II turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Gdów

10 stycznia, 2022 11:07 Relacje sportowe
W niedzielę 9 stycznia 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie rozegrano II turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Gdów. Grało łącznie około 180 zawodników.
Rozpoczęto turniejem „singli”, w którym udział wzięło aż 20 zawodników i zawodniczek z klas 0-2. Równolegle na dwóch sektorach walczyły drużyny ” Dwójek”. Oprócz oczywiście RADWANSPORT Gdów, na Hali pojawiły się drużyny z AS Niepołomice, MKS MOS Wieliczka, zespół z Cichawki oraz RS Kraków. W sumie wystartowało 22 zespoły w tej kategorii wiekowej.
Po południu na parkiecie pojawiły się zespoły „trójek”: AS Niepołomice, RS Kraków, MKS MOS Wieliczka. W sumie wystartowało 13 zespołów.
Jako ostatni o puchar Wójta walczyli  6-sto klasiści, w kategorii „czwórek” I tu pojawiły się zespoły z RS Kraków: SP 111, SP 97 oraz zawodnicy RS MDK Kraków, drużyna z Bochni, Niepołomic i Skawiny. Łacznie na parkiecie grało 13 drużyn.
– W każdej kategorii wiekowej Puchar Wójta Gminy Gdów trafiał do rąk zespołów z Niepołomic. Na szczęście to nas nie demotywuje, ale wręcz zachęca do dalszej pracy na treningach. Naszych zespołów pojawia się w klubie coraz więcej i z roku na rok zajmujemy coraz lepsze lokaty. Święto siatkówki zakończone! Dziękujęmy wszystkim, którzy dziś organizowali to wydarzenie, pomagali i wspierali duchowo. Ogromne podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Gdów za wsparcie naszego przedsięwzięcia. Do zobaczenia na kolejnym turnieju. – piszą przedstawiciele RADWAN SPORT Gdów na swoim funfage`u na Facebooku.
Gratulujemy zwycięzcom !
Skip to content