Halo Gdów! Kibice potrzebni od zaraz.

13 czerwca, 2024 11:46 ZAPOWIEDZI
Trzy wydarzenia. Trzy doskonałe okazje do kibicowania! Sobota: VI edycja Grand Prix Gdowa w tenisie stołowym w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie (rozpoczęcie o godz. 10). Niedziela: Rodzinny Festyn Siatkówki na Zarabiu w Gdowie (start godz. 9:30 ) i Turniej Piłki Nożnej „Brylanty z Gdowa” a potem piknik sportowy (godz. 9:00, – Kompleks Sportowy przy Gminnej Hali Sportowej w Gdowie). Zapraszamy!
O nagrody i puchary powalczą w Gdowie najlepsi zawodnicy. Serdecznie zapraszamy 15 czerwca 2024 r. do Gminnej Hali Sportowej w Gdowie na VI edycję Grand Prix Gdowa! Rozpoczęcie rywalizacji od godziny 10:00, obowiązują wcześniejsze zapisy. Organizatorem turnieju jest UKS GRYF GDÓW w partnerstwie z Gminą Gdów oraz Centrum Kultury w Gdowie. Przypomnijmy, że podczas wiosennej edycji turnieju rywalizowało ponad 100 zawodników w 4 kategoriach. W wyniku zaciętej rywalizacji w swoich kategoriach wygrali Maja Łakomy, Tobiasz Główczyk, Aleksandra Przybysławska, Jakub Turecki, Kacper Turecki oraz Karol Kaczmarczyk i Robert Wołowiecki. Kto okaże się zwycięzcami letniej edycji Grand Prix przekonamy się już niebawem, bo w sobotę.
Dla każdego zawodnika zgłoszonego online zapewniamy pamiątkowy medal w formie puzzla (jedna część z czterech). Na zawodników, którzy wystąpią we wszystkich turniejach VI edycji Grand Prix Gdowa (Wiosna/Lato/Jesień/Zima) czeka niespodzianka! Zapraszamy!
– zachęca Gryf Gdów.
Niedziela upłynie pod znakiem piłki nożnej i siatkówki.
Kibicowanie rozpoczynamy na meczach siatkówki od godziny 9:30 na gdowskim Zarabiu.
Serdecznie zapraszamy na imprezę integracyjno-sportową dla dzieci oraz ich rodzin.  Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca w Strefie Rekreacji Zarabie w Gdowie ul.Spacerowa (teren zielony). Zbiórka: 9:00, Olimpiada Sportowa (3-8lat) godzina: 9:30-12:00. Olimpiada to zabawy i konkurencje sportowe dla dzieci i ich rodziców. Każdy uczestnik, który zaliczy przygotowane stacje, otrzyma: medal pamiątkowy oraz bony na dodatkowe atrakcje od 12:30 do 15:30 (m.in. dmuchane zamki, grill, tatuaże, popcorn i inne niespodzianki)! Liczba miejsc ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń ! Od godziny 14:00 do 19:00 będą odbywać się także turnieje siatkówki dla nieco starszych zawodników: – Rodzinny turniej dwójek (Rodzic + dziecko), – Turniej trójek mieszanych, – Plażowy turniej „czwórek”. Obowiązuje strój sportowy  i dobry humor. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !
– zachęca Radwan Sport
W tym samym czasie trwać będą rozgrywki piłkarskie na Turnieju Piłki Nożnej „Brylanty z Gdowa” na boiskach obok gdowskiej hali sportowej. 

Brylanty z Gdowa – trzech braci Zastawniaków: Franciszek, Tadeusz i Stanisław. W okresie międzywojennym zasłynęli wybitną gra w krakowskim środowisku piłkarskim. To dla upamiętnienia ich sportowych osiągnięć po raz czwarty zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej „Brylanty z Gdowa”, po którym na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji i animacji  sportowych w czasie pikniku rodzinnego. Do sportowej rywalizacji w Gminie Gdów zaprasza Ludowy Klub Sportowy Gdovia Gdów. Rozpoczęcie w niedzielę 16 czerwca 2024 r. o godz. 9:00 na Kompleksie Sportowym przy Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania! Rozgrywki odbędą się w systemie pucharowym, a dla uczestników czekać będą nagrody. Partnerami wydarzenia są: Powiat WielickiGmina GdówCentrum Kultury w GdowieGminna Hala Sportowa w Gdowie oraz Mój Gdów.

Przybywajcie!

Skip to content