Gorlice i Brzesko najlepszymi drużynami. Gdowska hala miejscem rozgrywek Jesiennego Turnieju Siatkówki.

25 września, 2023 11:10 Relacje sportowe
Siatkarskie święto w Gdowie. Za nami pierwszy z Jesiennych turniejów siatkówki zorganizowany przez Radwan Sport przy wsparciu Gminy Gdów i powiatu wielickiego. Nie zawiedli zarówno zawodnicy jak i kibice. Najlepszymi tego dnia okazały się zespoły z GKPS Gorlice (wśród kadetów) oraz KS Volley Brzesko – wśród młodzików. Organizatorem turnieju był Radwan Sport, przy wsparciu Gminy Gdów i powiatu wielickiego.
Zakończyliśmy zmagania kadeta i młodzika podczas „Jesiennego turnieju siatkówki 2023”. W Gminnej  Hali Sportowej w Gdowie można było obejrzeć na prawdę fajną siatkówkę. Wiele akcji mogło się podobać. Dziękujemy wszystkim zespołom za walkę o każdy punkt, a kibicom za fantastyczny doping
– podsumował Radwan Sport.
W kategorii kadetów zwyciężył GKPS Gorlice pokonując drugi GKPS Gorlice. Drużyna Radwan Sport Gdów wywalczyła III miejsce, podobnie zresztą jak w klasyfikacji końcowej turnieju młodzika. Tu wygrał KS Volley Brzesko, a drugie miejsce zajął GKPS Gorlice.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej rywalizacji.
Już teraz zapraszamy kibiców na zmagania dziewcząt w niedzielę 1 października od godziny 9-tej. 
Foto: Gminna Hala Sportowa, Radwan Sport.
Skip to content