Diamentowe gimnastyczki skradły serca publiczności!

26 czerwca, 2024 11:45 Relacje sportowe

Cóż to był za turniej! Wyjątkowe akrobacje gimnastyczne i wspaniała atmosfera wypełniły w sobotę 22 czerwca naszą Gminną Halę Sportową w Gdowie. Akademia Tańca i Fitness „Lady Fitness” jako główny organizator, wraz z Województwem Małopolskim, Gminą Gdów i Centrum Kultury w Gdowie zaprosiły na wyjątkowe zawody – Turniej „Diamentowy Medal World Dance”. Od godziny 8:00 do późnych godzin popołudniowych można było zobaczyć pokazy utalentowanych zawodniczek i zawodników, z których wielu mogło  poszczycić się tytułem Mistrza Świata. Dla najlepszych przewidziano w pełni zasłużone atrakcyjne nagrody. To był długi dzień. Dzień z gimnastyką artystyczną. Cudownie się na to patrzyło, a szczególnie na występy w nowych konkurencjach. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego wyjątkowego konkursu. 

Odrobina tego co dobre i działo się hucznie w miniony weekend. Ogrom pracy zawodników,organizatorów ale i wytrwałość publiczności bo występów przybywa z edycji na edycję. Miło było gościć także zawodników innych klubów, oraz usłyszeć tyle dobrych słów od rodziców i zawodników jeżdżących na inne zawody i doceniających nasz turniej z partnerstwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Choć z relacji wiecie zapewne, że kosztowało to nas mnóstwo energii, pracy, przygotowań i brak snu przez kilka dni, Wasze uśmiechnięte buzie i emocje wszystko wynagrodziły

– podsumowała Anna Simsak-Godula.

Zawodnicy i zawodniczki zaprezentowały się w kategoriach Aerial taniec,  gimnastyka, akrobatyka, show, fitness, cheerleaders, poledance, zespoły solo Duo trio i mini formacje. Przyznano Nagrody specjalne:  dofinansowanie do Mistrzostw Świata dla Diamentowego zawodnika, Puchar Prezesa Klubu Sportowego Lady Fitness „Best of the Best” oraz Nagrodę Mistrzyni Świata Yulii Komenotrus. Oprócz tego każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe medale, dyplomy i upominki rzeczowe. Nie mogło zabraknąć strojów o tematyce tanecznej i wielu wyjątkowych atrakcji, o które zadbało Lady Fitness.

Skip to content