WALENTYNKOWY TURNIEJ. Zakochać się w tańcu i gimnastyce artystycznej.

23 lutego, 2023 14:52 Relacje sportowe

Ach, co to była za niedziela, przepełniona wspaniałymi występami gimnastycznymi i tanecznymi, zarówno w wykonaniu dziewcząt jak i chłopców. Wystąpili najmłodsi od 3 roku życia, aż po 18-latków, a najlepszymi spośród nich okazały się Antonina Kuźniar, Kateryna Kubatko oraz Oliwia Cholewa.

Zachęcamy na obejrzenia relacji FILMOWEJ: https://www.facebook.com/mojgdow/videos/545561901009266

 

W niedzielę odbyły się „Taneczno-Gimnastyczne Walentynkowe Mistrzostwa 2023 CK Gdów & Lady Fitness”, które zgromadziły w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wielu uczestników oraz miłośników tańca i akrobatyki z całej Polski. Trybuny wypełniły się po brzegi.

Organizatorami turnieju było Centrum Kultury w Gdowie, Lady Fitness oraz Gmina Gdów. W tym roku po raz pierwszy dołączył do wydarzenia nowy partner: Powiat Myślenicki.

Oficjalnie wydarzenie otwarł Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela oraz pani Anna Simsak – Godula, która prowadzi Akademię „Lady Fitness”, działającą m.in. przy Centrum Kultury w Gdowie.

W turnieju wzięło udział około 500 zawodników, w wieku 3 – 19 lat na poziomie debiutów, początkującym, średnio i zaawansowanym. Wśród nich gdowska hala gościła też dzieci reprezentantów kadry Polski i zawodników zdobywających tytuły międzynarodowe. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz medale z rąk profesjonalnego Jury, a wszystkim uczestnikom wręczono walentynkowe słodkości. Były także pamiątkowe zdjęcia i gratulacje.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, wspaniałych umiejętności taneczno – gimnastycznych! Już teraz zapraszamy na czerwcową rywalizacje o Diamentowy medal, w naszej hali sportowej oczywiście 😉 

Więcej pięknych zdjęć można zobaczyć na stronie Centrum Kultury w Gdowie TUTAJ. 

 

Skip to content