Znamy zwycięzców II Grand Prix Gdowa- LATO 2019

27 czerwca, 2019 12:07 Relacje sportowe

22 czerwca w Gminnej Hali Sportowej odbył się kolejny turniej z cyklu Cztery Pory Roku „LATO 2019”. Organizatorem tego turnieju po raz kolejny był Uczniowski Klub Sportowy Gryf Gdów.

Do turnieju przystąpiło 72 uczestników w kategorii Open oraz 21 w kategorii młodzieżowej. Turniej rozgrywany był na 20 profesjonalnych stołach. W turnieju Open zwyciężył Adam Gdula który, w finale pokonał Waldemara Kuzio. Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Bolsęga, tuż za nim Tomasz Nędza-Kubiniec. Zwycięzca pierwszej edycji Wiosna 2019 – Mateusz Celary zajął miejsce piąte.

W turnieju młodzieżowym po raz kolejny zwyciężył Kacper Szurlej pokonując w finale Jakuba Nowaka. W meczu o trzecie miejsce Mateusz Pajorski pokonał Grzegorza Bajera. W klasyfikacji generalnej (po dwóch turniejach) zwycięzcy pierwszej edycji Mateusz Celary (kat. Open) oraz Kacper Szurlej (kat. młodzieżowa) utrzymali prowadzenie, tuż za nimi są Kuzio Waldemar, Bara Dariusz , Zakrzyński Wojciech – kategoria Open oraz Nowak Jakub, Bajer Grzegorz, Pajorski Mateusz- kat. 2007 i młodsi.

Kierujemy duże podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju, którzy w sprawny sposób przeprowadzili turniej grupowy (był to przysłowiowy strzał w 10)- mówią organizatorzy- Dziękujemy również Naszym Partnerom oraz  Sponsorom którzy ufundowali nagrody, a są to Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, Gminna Hala Sportowa w Gdowie, Firma Kruszbud, Firma Dorbud, Mrówka Niepołomice, Nova Kosmetyki, Firma Modest, F.U.P.H. Tran- Ziem Jerzy Satoła”

Kolejny turniej „ JESIEŃ 2019” zaplanowano wstępnie na 29 września.