TAKIEGO SPOTKANIA W NASZEJ HALI JESZCZE NIE BYŁO. Przemek Kossakowski odwiedził gminę Gdów.

22 marca, 2023 09:50 Relacje sportowe
TAKIEGO SPOTKANIA W NASZEJ HALI JESZCZE NIE BYŁO . Przemek Kossakowski odwiedził gminę Gdów . Sami zobaczcie relację VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=OA6nrQPImdU . 
– Było to spotkanie fantastyczne i świetne, będę je na pewno bardzo dobrze pamiętał. (…) była tu fantastyczna publiczność i to właśnie publiczność niesie mnie i tak na prawdę to ona buduje atmosferę na tych spotkaniach. Było super, była świetna interakcja, były pytania i dzięki temu ja zawsze daję z siebie to, co jest we mnie najlepsze. Więc raz jeszcze dziękuję i mam nadzieję, że będę tutaj wracał
– podsumował Przemek Kossakowski .
Nasza hala sportowa była miejscem spotkania mieszkańców gminy Gdów z Przemysławem Kossakowskim, znanym podróżnikiem, autorem książek i programów telewizyjnych. Za sprawą interesujących i pełnych przygód opowiadań podróżnika, gdowska publiczność mogła poznać rytuały mieszkańców odległych Indii nie tylko. Zarówno w czasie spotkania jak i po nim, podczas wspólnych zdjęć i rozdawania autografów na książce, było dużo rozmów i ciekawej dyskusji o odległych zakątkach świata  i kulturach tubylców. Podróżnik zasłużenie otrzymał podziękowania od Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas oraz uczestników Warsztaty Terapii Zajęciowej Podolany .
Na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim 18 marca 2023 r. w Gminna Hala Sportowa w Gdowie zaprosiła Gminna Biblioteka Publiczna w Gdowie wraz z Gmina Gdów .
Zachęcamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia oraz udziału w wydarzeniach organizowanych w naszej hali sportowej. Do zobaczenia!
Foto i VIDEO: Mój Gdów. Dziękujemy.
Skip to content