Młodziki Gdovii zwycięzcą turnieju o Puchar Wójta Gminy Gdów.

1 lutego, 2018 09:52 Relacje sportowe

28.01.2018 r. w niedzielę w Gminnej Hali Sportowej odbył się kolejny turniej halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Gdów.Tym razem rywalizowali ze sobą chłopcy w kategori młodzika czyli rocznik 2005 i 2006. Udział wzięło sześć drużyn . Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” , czas gry 2×10 minut. Drużyna Gdovii Gdów wystawiła dwa zespoły podzielone rocznikowo . Turniej wygrali w pięknym stylu z kompletem zwycięstw starsi chłopcy z rocznika 2005 a młodsi uplasowali się tuż za nimi na drugim miejscu. Pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy uczestnicy medale , które wręczył Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas. Na turnieju podczas jednej z przerw między meczami wystąpiły cheerleaderki . Dziewczynki które ćwiczą z Panią instruktor na naszej hali i był to ich pierwszy występ przed publicznością . Dziękujemy za pokaz i zapraszamy na kolejne turnieje.